Олена Старікова посіла 1-місце за підсумками 6 етапів Кубка світу!

Велосипедистка ШВСМ Олена Старикова в команді з Любов Басова завоювали срібні медалі в спринті на заключному етапі Кубка світу з велотреку в Гонконзі. У фінальному заїзді українки поступилися 0,5 секунди китаянкам Лін Джунхон і Тянші Чжа. За підсумками 6 етапів Кубка світу українки посіли також друге місце в командному спринті. А в спринті спортсменка львівської ШВСМ посіла особисте 4-місце, а за підсумками 6 етапів Кубка світу 1-місце. Велосипедистка ШВСМ Олена Старикова в команді з Любов Басова завоювали срібні медалі в спринті на заключному етапі Кубка світу з велотреку в Гонконзі. У фінальному заїзді українки поступилися 0,5 секунди китаянкам Лін Джунхон і Тянші Чжа. За підсумками 6 етапів Кубка світу українки посіли також друге місце в командному спринті. А в спринті спортсменка львівської ШВСМ посіла особисте 4-місце, а за підсумками 6 етапів Кубка світу 1-місце.