Олена Старікова краща спортсменка Львівщини за результатами в грудні 2018 року

IMG_8558[1]

Сьогодні відбулося урочисті засідання відділення НОК у Львівській області , на якому було нагороджено нашу спортсменку Олену Старікову за найкращий результат грудня 2018 року. Олена здобула золото на III этапі Кубка Світу м. Берлін (Німеччина) в гіті на 500 метрів з місця та 3-місце в спринті з велосипедного спорту (трек), а також 4-місце в спринті з велосипедного спорту(трек) на IV этапі Кубка Світу м. Лондон (Велика Британія).
В межах заходу були визначенні найкращі спортсмени Львівщини за підсумками2018 року. Ними стали також спортсмени ШВСМ: кульовик Павло Коростильов який завоював ліцензію на літні Олімпійські ігри 2020 року, та чемпіонка світу з вільної боротьби Алла Черкасова . Також нагородами відзначили і тренерів спортсменів.

Відкриття чемпіонату України зі стрільби з луку в приміщення!

IMG_8552[1]

31 січня в приміщені Легкоатлетичному манежі з НСБ ЛВС МОУ відбулося урочисте відкриття чемпіонату України зі стрільби з луку в приміщенні. У відкриті взяли участь начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як , начальник управління молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін , начальник НСБ ЛВС МОУ Руслан Сеник та директор Львівської ШВСМ Петро Климчук.