НАГОРОДЖЕННЯ ОЛЕНИ СТАРІКОВОЇ!

33333333333333333

Директор школи Петро Климчук привітав нашу спортсменку з прекрасним виступом на Чемпіонаті світу з велоспорту на треку! Оленка успішно виступила на 500 метрах в гіті і завоювала срібну медаль чемпіонату! Вона пройшла дистанцію за 33,307. Медаль Олени це перша медаль українців на чемпіонатах світу за останнє десятиліття. Також в привітанні взяли участь: Роман Хім’як начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА, Антон Нікулін начальник управління молоді та спорту львова та Руслан Сеник начальник НСБ ЛВС МОУ.

Вітаємо Редька Павла Павловича з 75-літтям!!!

ПП 2

Сьогодні, 5 березня своє 75-ліття святкує хороша і добра людина, турботливий тато, чуйний дідусь, майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту, багаторічний колишній директор ШВСМ – РЕДЬКО ПАВЛО ПАВЛОВИЧ!!!
Шановний Павле Павловичу, всьому колективові Львівської школи вищої спортивної майстерності, всім хто пройшов з Вами нелегкими професійними дорогами, надзвичайно приємно привітати Вас із 75-річчям!
Насамперед хочеться побажати Вам міцного багатирського здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки.
Всі, кому протягом минулих років доводилося працювати пліч-о-пліч з Вами, завжди з приємністю згадують моменти як ділового, так і простого людського спілкування. Вимогливість як керівника, вміння чітко ставити завдання, вказуючи найоптимальніші шляхи їх вирішення і, водночас, здатність розуміти колег, їхні потреби й проблеми – ось що завжди відрізняло Вас від багатьох інших людей, наділених владою і відповідними повноваженнями.
Тож цього святкового дня ще раз вітаємо Вас із ювілеєм, зичимо всіляких гараздів, особистого щастя, родинного затишку і благополуччя!