Призначення заступника Міністра молоді та спорту України.

Ніну Лемеш на посаду заступника міністра в Міністерстві молоді та спорту запропонував його очільник Вадим Гутцайт.
«Залишатися безробітною (3 березня Лемеш звільнилася з посади директорки департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, – ред..), однозначно, намірів не було, тому розглядала різні варіанти. Один із варіантів – робота в Міністерстві молоді та спорту України.
Посада заступника міністра є політичною. Тому конкурс на ці посади не проводиться. Призначається керівник відповідного міністерства, і безпосередньо міністр підбирає команду своїх заступників. Тому було запропоновано саме Вадимом Марковичем Гутцайтом очолити напрямок олімпійського руху у міністерстві молоді та спорту. На що сьогоднішній Міністр отримав позитивну відповідь.
Я, як заступник, буду опікуватися саме спортом олімпійським, спортом вищих досягнень. Усе, що стосується цього напрямку роботи: це і робота штатних збірних команд, і дитячо-юнацьких спортивних шкіл, резервний спорт, дитячі, юнацькі штатні команди, національні збірні команди, підготовка та участь в Олімпійських іграх, юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах світу, чемпіонатах Європи.
Я вважаю, кваліфікований я спеціаліст у цьому напрямку, тому будемо працювати. Олімпійський спорт України буде координуватися мною як заступником міністра молоді та спорту.
Нині працюємо над розробленням стратегії розвитку фізичної культури і спорту. Одним із векторів цієї стратегії буде спорт вищих досягнень. Тому уже проводиться робота щодо визначення стратегічних цілей, завдань і, відповідно, плани роботи», – сказала Ніна Лемеш.
https://suspilne.media/25533-lemes-rozpovila-cim-zajmatime…/